Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Randson

Është emri yt Randson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Randkin, Randjan, Raimi Tijan, Reint-Jan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Randjana, Ramtaj Husain, Raimunda Sim
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Randson's në Facebook. Pozicioni #575816
Kategoritë:
Komente nga RandsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Randson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Randson? Voto për emrin tënd