Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ralphie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ralphie.
Është emri yt Ralphie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ujk
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ralf, Ralph, Rolf, Roelof, Ruilof, Rolph, Rolivie, Rolphe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ralf, Ralph, Rolf, Roelof, Ruilof, Rolph, Rolivie, Rolphe
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2970 Ralphie's në Facebook. Pozicioni #15334
Kategoritë:
Komente nga RalphiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ralphie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ralphie? Voto për emrin tënd