Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quilla

Është emri yt Quilla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Quigley, Qiule, Quill, Qays Ali
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quella, Qualoel, Qhailey, Qilla, Quele, Qhalil, Quesly, Qahil
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 690 Quilla's në Facebook. Pozicioni #44745
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga QuillaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quilla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quilla? Voto për emrin tënd