Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Querià

Është emri yt Querià? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Qari, Quarry, Qaiser, Quarrie, Qaahir, Qarar, Qahir, Qaree
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quorra, Qahira, Qwara, Qri, Quera, Qiara, Quisara, Qori
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Querià's në Facebook. Pozicioni #719545
Kategoritë:Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga QueriàPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Querià? Voto për emrin tënd


Është emri yt Querià? Voto për emrin tënd