Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Portia

Është emri yt Portia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Perth, Parth, Perdi, Preyadi, Prata, Prithu, Partha, Perttu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paride, Peridot, Pierrette, Pyretta, Protea, Purdy, Perdita, Priti
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 27805 Portia's në Facebook. Pozicioni #2620
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine




Komente nga Portia



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Portia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Portia? Voto për emrin tënd