Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pinkie

Është emri yt Pinkie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ponce, Pancho, Pons, Ponzio, Pankaj, Panhsj, Phú Hùng, Pinchas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pink, Pancha, Pansy, Phuong, Phạm Minh Hằng, Pinja, Phoenicia, Phương Giao
Vlerësimi:
2.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4055 Pinkie's në Facebook. Pozicioni #12032
Kategoritë:
Komente nga PinkiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pinkie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pinkie? Voto për emrin tënd