Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Petula

Është emri yt Petula? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Putiel, Pethuel, Padil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Patel, Pétala, Paedla
Vlerësimi:
3/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1890 Petula's në Facebook. Pozicioni #21408
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga PetulaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Petula? Voto për emrin tënd


Është emri yt Petula? Voto për emrin tënd