Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Perkūnas

Është emri yt Perkūnas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pershing, Perkins, Parkins, Przemek, Przemysław, Pragnesh, Parasmani Sahu, Porsche-Nique
Vajza me tinguj të ngjashëm:Prasmus, Park Mi Young, Pragyansh, Priya Singh, Priyakankshi, Pragaymas, Presencia, Park Sung Hyo
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga PerkūnasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Perkūnas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Perkūnas? Voto për emrin tënd