Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Peregrine

Është emri yt Peregrine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Peregrinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Parakram, Presrome, Parshuram, Parashuram
Vajza me tinguj të ngjashëm:Peregrina, Pariyakorn, Preguerina, Park Hye Rim, Parkaran, Park Sara Min
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 335 Peregrine's në Facebook. Pozicioni #75208
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga PeregrinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Peregrine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Peregrine? Voto për emrin tënd