Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Park Jimin

Është emri yt Park Jimin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pierre-Jean, Parkin, Pherson, Perkin, Pierson, Pearson, Prayson, Prajna
Vajza me tinguj të ngjashëm:Papp Regina, Purisima, Park He Jin, Procne, Parson, Park Ni Hyo, Park Soo-Min, Park Jiyeon
Vlerësimi:
5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore francez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga Park JiminPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Park Jimin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Park Jimin? Voto për emrin tënd