Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ooschie

Është emri yt Ooschie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ozi, Ojas, Oz, Os, Oakes, Owais, Ozzy, Owusu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oso, Oki, Ocie, Okos, Ok, Ogochukwu, Oskay, Oze
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Ooschie's në Facebook. Pozicioni #2357831
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga OoschiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ooschie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ooschie? Voto për emrin tënd