Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nurgül

Është emri yt Nurgül? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nirakul, Nour Roucholi, Nareshl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Narjeyla, Norseli, Nurhasilah, Nursel, Nur Salihah, Narcissa Lily, Nur Azila, Nercilio
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 980 Nurgül's në Facebook. Pozicioni #34657
Kategoritë:
Komente nga NurgülPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nurgül? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nurgül? Voto për emrin tënd