Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nolene

Është emri yt Nolene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nolan, Nulan, Nolyn, Neilan, Nullan, Niallen, Nolen, Nelmy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nalan, Neylan, Naolin, Noellene, Noelani, Nilena, Neoleni, Neilina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1480 Nolene's në Facebook. Pozicioni #25668
Kategoritë:
Komente nga NolenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nolene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nolene? Voto për emrin tënd