Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Noelene

Është emri yt Noelene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nolan, Nulan, Nolyn, Neilan, Nullan, Niallen, Nolen, Nelmy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nalan, Neylan, Naolin, Noellene, Noelani, Nilena, Neoleni, Neilina
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3535 Noelene's në Facebook. Pozicioni #13404
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga NoelenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noelene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noelene? Voto për emrin tënd