Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ngọc Lan

Është emri yt Ngọc Lan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Noslen, Neklan, Nawaz Islam, Ngọc Lân, Nikilion, Noah Colin, Nick Elouan, Ninh Đức Linh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nicolina, Nicoline, Nikolina, Nicolene, Nicolien, Neslihan, Nikoline, Ngo Gia Linh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore vietnamisht emrat vajzë
Komente nga Ngọc LanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ngọc Lan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ngọc Lan? Voto për emrin tënd