Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Neifion

Është emri yt Neifion? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Neptune
Djem me tinguj të ngjashëm:Neven, Nefin, Nipun, Nefen, Navin, Nevan, Naveen, Navon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nevin, Nevena, Nafuna, Nefyn, Nevina, Naifam, Ninovan, Noviyana
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Neifion's në Facebook. Pozicioni #2479565
Kategoritë:
Komente nga NeifionPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Neifion? Voto për emrin tënd


Është emri yt Neifion? Voto për emrin tënd