Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mordikai

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mordikai.
Është emri yt Mordikai? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luftëtar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Morteza, Mauritius, Maurits, Moritz, Mortaza, Mordecai, Murdock, Mariadok
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maritza, Martiza, Maritsa, Mordag, Maertisa, Martje, Maartje, Myrtis
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Mordikai's në Facebook. Pozicioni #1063694
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MordikaiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mordikai? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mordikai? Voto për emrin tënd