Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Michaël

Është emri yt Michaël? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Chiel, Chieltje, Machiel, Maik, Maikel, Mayk, Micaela, Michail, Michal, Michela, Micheline, Michella, Michiel, Michielde, Micky, Migelien, Mihály, Mik, Mikael, Mikaela, Mikal, Mikala, Mikey, Mikkel, Mikko, Mischa
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Mikael, Miguel, Mikel, Michele, Micheal, Mikol, Michale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikela, Mikaela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4885070 Michaël's në Facebook. Pozicioni #1
Kategoritë:Emrat biblikë - Popullore francez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga MichaëlPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Michaël? Voto për emrin tënd


Është emri yt Michaël? Voto për emrin tënd