Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marjolaine

Është emri yt Marjolaine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mariglen, Marcellino, Marcelino, Miraculum, Marcellien, Murcelhinio, Marcelin, Marcelyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcelina, Marceline, Marcelline, Marcelien, Marjoleine, Marjelein, Marcilene, Marjolenny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1460 Marjolaine's në Facebook. Pozicioni #25953
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MarjolainePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marjolaine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marjolaine? Voto për emrin tënd