Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maria Luiza

Është emri yt Maria Luiza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marleigh, Marlyssa, Marullus, Marylouise, María Lucía, Marles
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marlis, Marlisa, Marlys, Marlies, Marlas, Marloeke, Mirelq, Maria Elisa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 131 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 121 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 120 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 119 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 120 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 119 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga Maria LuizaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maria Luiza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maria Luiza? Voto për emrin tënd