Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mable

Është emri yt Mable? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Maybel, Mbali, Mafula, Mihovil, Manvil, Mahabala, Manville, Manvel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mabel, Maible, Mabella, Maybalee, Maybell, Mabli, Maybelle, Mybell
Vlerësimi:
3/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7945 Mable's në Facebook. Pozicioni #7080
Kategoritë:
Komente nga MablePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mable? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mable? Voto për emrin tënd