Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mélisande

Është emri yt Mélisande? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Millicent
Djem me tinguj të ngjashëm:Melisende, Miljoenennota, Melisant
Vajza me tinguj të ngjashëm:Milicente, Millicent, Milicent, Millicente, Melisenda, Melisent, Melicent, Mélissande
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 400 Mélisande's në Facebook. Pozicioni #66185
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga MélisandePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mélisande? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mélisande? Voto për emrin tënd