Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucrèce

Është emri yt Lucrèce? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lucretius
Djem me tinguj të ngjashëm:Lazarus, Lazrus, Ljerka, Luka Garcia, Lazaros, Lucrezio, Lucrecio, Lazarz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lucrezia, Lucrecia, Lucrese, Lukrezia, Lucrisia, Lycoris, Lukrecija, Lucresa
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Lucrèce's në Facebook. Pozicioni #113580
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LucrècePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucrèce? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucrèce? Voto për emrin tënd