Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lisbet

Është emri yt Lisbet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Lê Đức Việt, Lixbeth, Lê Quốc Việt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lizbeth, Lisbeth, Liesbeth, Lizbet, Lizabeth, Lyzbeth, Lizaveta, Lizabeta
Vlerësimi:
5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1670 Lisbet's në Facebook. Pozicioni #23509
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LisbetPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lisbet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lisbet? Voto për emrin tënd