Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Linley

Është emri yt Linley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonel, Lionel, Lionell, Lemuel, Linly, Lyonel, Lonnell, Limuel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonela, Lanelle, Leonella, Leonila, Linieli, Lynelle, Leunelle, Lloumila
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2075 Linley's në Facebook. Pozicioni #19978
Kategoritë:
Komente nga LinleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Linley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Linley? Voto për emrin tënd