Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leonlina

Është emri yt Leonlina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Linh Lâm, Liam Ailin, Lenn Willem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Linna Malèn, Lê Ánh Linh, Linh Lan, Lenny Limena, Lan Lan, Lina Liani, Linh Lemon, Loni Lyn
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Leonlina's në Facebook. Pozicioni #2846433
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LeonlinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leonlina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leonlina? Voto për emrin tënd