Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leigh

Është emri yt Leigh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 127375 Leigh's në Facebook. Pozicioni #764
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1894
Komente nga LeighPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leigh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leigh? Voto për emrin tënd