Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

León

Është emri yt León? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 172640 León's në Facebook. Pozicioni #587
Kategoritë:
Komente nga LeónPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt León? Voto për emrin tënd


Është emri yt León? Voto për emrin tënd