Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Layne

Është emri yt Layne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16060 Layne's në Facebook. Pozicioni #4048
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga LaynePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Layne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Layne? Voto për emrin tënd