Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Larhonda

Është emri yt Larhonda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Laurent, Laurente, Laurindo, Laurentiu, Loránd, Laiurenty, Lourant, Lóránd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorent, Lorinda, Lourentia, Laurinda, Larunda, Laurentia, Larentia, Larinda
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3530 Larhonda's në Facebook. Pozicioni #13414
Kategoritë:
Komente nga LarhondaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Larhonda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Larhonda? Voto për emrin tënd