Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Langston

Është emri yt Langston? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam Jaythen, Lanston, Lankston, Lancdon, Langdon, Long Thiên, Lương Thế Nam, Long Thanh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liana Agustina, Lê Nguyệt Anh, Luong Tam Nhu, Lương Thanh Huyền, Lê Ngọc Tuyền, Lương Thị Huyền, Lèng Thị Hiền
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2105 Langston's në Facebook. Pozicioni #19786
Kategoritë:
Komente nga LangstonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Langston? Voto për emrin tënd


Është emri yt Langston? Voto për emrin tënd