Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Langdon

Është emri yt Langdon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam Jaythen, Langston, Lanston, Lankston, Lancdon, Long Thiên, Lương Tuyền, Lương Thế Nam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liana Agustina, Lê Nguyệt Anh, Lương Thị Huyền My, Lương Thị Mỹ An, Lương Thùy Mai Anh, Le Hoang Thao Uyen, Lương Thanh Huyền, Luong Tam Nhu
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1140 Langdon's në Facebook. Pozicioni #31094
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LangdonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Langdon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Langdon? Voto për emrin tënd