Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lacinda

Është emri yt Lacinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Loknath, Lismanto, Lexando, Legend, Lachnit, Lal Chand, Luiz Neto, Lilik Sasminto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lucinda, Lusinda, Lisinda, Li-Xanthe, Lashonda, Lajwanti, Lashanda, Lucinde
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 870 Lacinda's në Facebook. Pozicioni #37771
Kategoritë:
Komente nga LacindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lacinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lacinda? Voto për emrin tënd