Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kristīne

Është emri yt Kristīne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kristian, Krystiyan, Krystine, Kristiawan, Krystyn, Karston, Kursathan, Krisztian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristina, Kristiana, Kristine, Kristin, Kristiane, Kirsten, Khristina, Krisztina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 45 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 169540 Kristīne's në Facebook. Pozicioni #601
Kategoritë:
Komente nga KristīnePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristīne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristīne? Voto për emrin tënd