Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Krišjānis

Është emri yt Krišjānis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Krishang, Kuwar Singh, Krishnasai, Kreshnik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Krisjanis, Khriezzah Jane Ong, Krijns, Kresensia, Kreszenz, Kourchenka, Kris Nikki
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 310 Krišjānis's në Facebook. Pozicioni #79622
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga KrišjānisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Krišjānis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Krišjānis? Voto për emrin tënd