Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kornél

Është emri yt Kornél? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kornel, Kornell, Korneel, Korneli, Karunal, Karmel, Kernal, Krunal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kornelia, Karmele, Kermilla, Krenela, Karamela, Karmela, Kornelie, Kermillie
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1005 Kornél's në Facebook. Pozicioni #34021
Kategoritë:
Komente nga KornélPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kornél? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kornél? Voto për emrin tënd