Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kord

Është emri yt Kord? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kurt, Kort, Kirt, Kurdo, Korado, Kereti, Khortdad, Kouert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaqurota, Kerttu, Kerta, Kirti, Karita, Kirataya, Krrd, Kuroda
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 770 Kord's në Facebook. Pozicioni #41326
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KordPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kord? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kord? Voto për emrin tënd