Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kincső

Është emri yt Kincső? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:King, Kenji, Kanishka, Knox, Kosmas, Kenzie, Kamuzu, Kanak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kenza, Kai-Mook, Ksenija, Kanga, Kinga, Kenzy, Kennis, Ksenja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95 Kincső's në Facebook. Pozicioni #188369
Kategoritë:Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga KincsőPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kincső? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kincső? Voto për emrin tënd