Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kapri

Është emri yt Kapri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kaspar, Kuper, Keifer, Kavera, Kasper, Kubera, Keefer, Kabour
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kubra, Kabira, Kosovare, Kibariye, Kaveri, Kfira, Kubria, Kabeera
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 745 Kapri's në Facebook. Pozicioni #42434
Kategoritë:
Komente nga KapriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kapri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kapri? Voto për emrin tënd