Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kübra

Është emri yt Kübra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kaspar, Kuper, Keifer, Kavera, Kasper, Kubera, Keefer, Kabour
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kubra, Kabira, Kosovare, Kibariye, Kaveri, Kfira, Kubria, Khepri
Vlerësimi:
4/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3120 Kübra's në Facebook. Pozicioni #14745
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga KübraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kübra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kübra? Voto për emrin tënd