Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Käthe

Është emri yt Käthe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Katherine
Djem me tinguj të ngjashëm:Keith, Kato, Kito, Kody, Kaido, Kaytoo, Khoade, Kade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keidi, Kadi, Keita, Katie, Kute, Kote, Keite, Kadia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4990 Käthe's në Facebook. Pozicioni #10220
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KäthePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Käthe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Käthe? Voto për emrin tënd