Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Juana Merkaj

Është emri yt Juana Merkaj? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Januarius, Jean-Marc, Jomarjo, Jamarcus, Johneric, José Henrique, João Marcos, Jenris
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jannemarije, Jane Rose, Jomairis, Janerice, Jhomirys, Jannrice, José Márcio, John Mark
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Popana
Emrat e vëllezërve:Ervis
Emrat e motrave:Armanda
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 5 rrokjeve - Emrat me 12 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 12 shkronja
Komente nga Juana Merkaj


Juana Merkaj ( 15 vjeç) 2017-06-18
e lezecme

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Juana Merkaj? Voto për emrin tënd


Është emri yt Juana Merkaj? Voto për emrin tënd