Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jordain

Është emri yt Jordain? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jordan, Jourdain, Jardian, Jordon, Jurdwin, Jourdan, Jorden, Jordano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jordana, Jordane, Jardena, Jordanne, Jortine, Jairdan, Jordina, Jordânia
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 560 Jordain's në Facebook. Pozicioni #52001
Kategoritë:
Komente nga JordainPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jordain? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jordain? Voto për emrin tënd