Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jonatha

Është emri yt Jonatha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jácint, Junaid, Juanito, Jacinto, Jayant, Junayd, Janneth, Jenda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jonita, Jonida, Janet, Janetta, Jeanette, Jeannette, Jacinda, Johannieta
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 320 Jonatha's në Facebook. Pozicioni #77931
Kategoritë:




Komente nga Jonatha



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jonatha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jonatha? Voto për emrin tënd