Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jersey

Është emri yt Jersey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jorik, Joris, Jorg, Jericho, Jurek, Jorge, Jurge, Juraj
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jorike, Jaerch, Jorja, Jerusha, Jrisa, Juwaijrijah, Jahrisa, Joarge
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6900 Jersey's në Facebook. Pozicioni #7940
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga JerseyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jersey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jersey? Voto për emrin tënd