Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jeon Jungkook

Është emri yt Jeon Jungkook? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Junxiang, Jonny Mackenzie, Jenokung, Joynocenzio, Jung Jing, Jung Yong Hwa, Jong Myung, John Samansi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jin-Kyong, Joen Jungkook, Juchunsamg, Je In Sung, Jhojansons, Jung Eun Ji, Jung Hye Sang, Jean Chang Shia
Vlerësimi:
5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga Jeon JungkookPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jeon Jungkook? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jeon Jungkook? Voto për emrin tënd