Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jenita

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jenita.
Është emri yt Jenita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I frytshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jácint, Junaid, Juanito, Jacinto, Jayant, Junayd, Janneth, Jenda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jonita, Jonida, Janet, Janetta, Jeanette, Jeannette, Jacinda, Johannieta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2200 Jenita's në Facebook. Pozicioni #19183
Kategoritë:
Komente nga JenitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jenita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jenita? Voto për emrin tënd