Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jeannielyn

Është emri yt Jeannielyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jennalyn, Janwillem, Jaka Maulana, Jahmilian, Jenilynn, Jan-Willem, Jan Willem, Jane Alam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jamilyn, Jonalynn, Jennilyn, Jenalyn, Jaimelynn, Jonalyn, Jenalynn, Junalyn
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Jeannielyn's në Facebook. Pozicioni #264531
Kategoritë:
Komente nga JeannielynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jeannielyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jeannielyn? Voto për emrin tënd