Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jaida

Është emri yt Jaida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jad, Jed, Jett, Judo, Jost, Jud, Judé, Jaydee
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jada, Jeta, Jody, Jet, Jade, Judith, Jagoda, Jihad
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2520 Jaida's në Facebook. Pozicioni #17302
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga JaidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jaida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jaida? Voto për emrin tënd