Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jēkabs

Është emri yt Jēkabs? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jacques-Ives, Jebus, Josephs, Jovica, Jabez, Javes, Jacobus, Javas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Japke, Jeevika, Jaapje, Jefke, Jeipke, Jeepke, Jeipkje, Jiepkje
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 135 Jēkabs's në Facebook. Pozicioni #146024
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga JēkabsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jēkabs? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jēkabs? Voto për emrin tënd